در این پست قصد داریم یکی از بهترین فیلم های سال 2019 را نقد و بررسی کنیم و ایرادات و مشکلات فیلم من مادر هستم را برای شما عزیزان باز گو نماییم.

این فیلم که دارای 3 نقش محوری بوده که نقش اصلی توسط یک دختر نوجوان بازی می شود و به دور از لانگ شات و نما های باز درون یک محیط بسته و با پرده سبز فیلم برداری شده است که واقع گرایانه به نظر می رسد.

داستان فیلم نیز واقعا جذاب است و تخیلی بودن آن به جذب مخاطب کمک می کند ، در سال های گذشته روبات ها در فیلم ها ی تخیلی بیشترین حضور را داشته اند ، بعد از فیلم مرد دو صد ساله با بازی درخشان رابین ویلیامز ، فیلم های متعددی در باره ی زندگی چندین سال بعد ساخته شده است که از نمونه های آن ها می توان به داستان های مربوط به نابودی زمین در چندین سال آینده ، روباتی شدن فعالیت های انسان ها ، استفاده از بدن انسان ها برای جاودانه شدن ( مانند فیلم جزیره ) و بسیاری دیگر می توان اشاره کرد این فیلم نیز دارای بعد تخیلی بوده و تقابل نقش انسان با ربات را به تصویر می کشد .

فیلم من مادر هستم ، یک فیلم علمی‌ تخیلی است در مورد یک دختر نوجوان (کلارا روگارد ) که اولین نسل جدید از انسان‌ ها است که توسط مادر ( رز بایرن ) بزرگ می‌ شود. اما رابطه منحصر به فرد این زوج وقتی که یک غریبه زخمی ( هیلاری سوانک )با اخبار مربوط به همه چیز دختر در مورد دنیای بیرون و مقاصد مادرش صحبت می‌ کند ، مورد تهدید قرار می‌ گیرد.

مجله تفریحی پلمس

نقد و بررسی فیلم I Am Mother 2019

نقد و بررسی فیلم آلیتا : فرشته ی جنگ Alita: Battle Angel 2019

بررسی فیلم شیشه ای 2 (شیشه ای 2019)

نقد و بررسی فیلم Joker جوکر 2019 عقاید یک دلقک قاتل

فیلم ,های ,، ,ها ,یک ,تخیلی ,است که ,مادر هستم ,من مادر ,و بررسی ,نقد و

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ایران موزیک BitXurd mojebartar دانلود کتاب کارآموزی حسابداری,آموزش حسابداری سرمایگان santralvoip baxfilm مطالب اینترنتی الماس علی شیرازی